Z jakiego powodu produkty z Dalekiego Wschodu mogą być mniej kosztowne?

Posted on 16/09/2018 7:18am

W obecnych czasach posiadasz z pewnością w domu dużo rzeczy wytworzonych na Dalekim Wschodzie. Jest tak dlatego, że są one po prostu o wiele atrakcyjniejsze cenowo od swoich odpowiedników wytworzonych na starym kontynencie.


buick
Author: pyntofmyld
Source: http://www.flickr.com


Ich cena jest w większym stopniu kusząca.


zawory pneumatyczne
Source: http://www.mgparts.pl/


Dzieje się tak dlatego, iż siła robocza jest o wiele atrakcyjniejsza cenowo. Do ich transportu nie wystarczy sam transport morski w Polsce. Niniejszym parają się firmy wykorzystujące spedycje transportowe, w tym również transport z Chin. Być może gatunek tego typu artykułów nie jest idealna, wszakże cena czyni cuda, prawda? W erze artykułów jednorazowego użycia taniej jest kupić wtórne takie samo urządzenie niżeli je naprawiać. Niestety nawet sami wytwórcy celowo określają czas pracy swych urządzeń na np. rok albo cztery. Gorzej, gdy dany produkt zepsuje się szybciej, np.. po miesiącu. Wtenczas byłoby zdecydowanie wskazane prędko znaleźć lub jakiś równoważnik albo takie samo urządzenie.


Bobas
Author: brianfagan
Source: http://www.flickr.com


Spółki oferujące spedycje (przewóz osób tylko z transng.pl) transportowe na co dzień parają się importem i eksportem. W kierunku otworzenia takiej działalności wymagane są specjalne certyfikaty i dyplomy. Te oferujące transport z Chin czy nawet zaledwie transport (oferta spedycyjna) morski w Polsce, muszą mieć przynajmniej jednego pracownika, który odbył odpowiednie szkolenie i zdał test.
Łączna cena takiego szkolenia to 2000zł, nie licząc możliwego testu poprawkowego którego koszt to 500zł. A to jeszcze nie całość. Wymagane jest także przykładowo ubezpieczenie, które chroni biznesmena i towar przed skutkami niespodziewanych wypadków.

Tags: sport, moc, opon, kupić