Przedsiębiorstwa oferujące wynajem aut

Posted on 05/12/2017 3:55pm

Większa część mieszkańców posiada prywatne Auto i w każdej chwili jest w stanie do niego wejść, żeby dotrzeć w interesujące go miejsce. Istnieje sporo wypadków, kiedy nie zdołamy użyć prywatnego auta, na szczęście są inne wyjścia, ażeby swobodnie dojechać.
wynajem samochodów
Author: Stockmann Group
Source: http://www.flickr.com


samochody


Z powodu braku środka własnego przewozu, warto skorzystać z pojazdu z wypożyczalni. Przedsiębiorstwa oferują najem krótkoterminowy, już od jednego dnia. Zezwoli to na wygodną podróż, nie stresując się przedłużającym się pobytem auta u mechanika. Wynajem samochodów oferuje do wypożyczenia jest dużo rozmaitych samochodów począwszy od pięknych zabytkowych pojazdów, po wypasione limuzyny. Przed podpisywaniem umowy powinno się bardzo dokładnie przeczytać umowę. Powinno się stwierdzić, czy w cenie najmu jest polisa, jeżeli tak, co obejmuje konkretny pakiet. Może okazać się bowiem, że za incydentalne rysy na karoserii, czy też kradzież auta przyjdzie nam płacić z własnej kieszeni. Jeśli więc w podstawowej cenie za najem nie ma ubezpieczenia, dobrze jest dopłacić kilkanaście złotych i podróżować bez stresu. W czasie podpisania umowy trzeba posiadać przy sobie dowód osobisty, względnie paszport. W wielu wypożyczalniach wskazane jest posiadanie i przedstawienie karty kredytowej, na której na czas wynajmu pozostanie zablokowana kaucja. Akceptowalna jest także kaucja gotówkowa, bądź pozostawienie swojego pojazdu w ramach kaucji. Niektóre wypożyczalnie tolerują także inne rodzaje płatności.
Należności za najem przeważnie pobierane są z góry.


Cena najmu samochodu uzależniony jest od jego typu, terminu i miejsca wynajęcia i zwrotu pojazdu, jak też nadzwyczajnych funkcjonalności, oraz opłat.

Tags: Auto, ubezpieczenia, miejsce, wypożyczalnie