Zwiększ power Twojej bryki

Posted on 25/05/2018 7:13am

Kiedy posiadamy auto na gwarancji nie robimy nic na własną rękę, bo nie chcemy tej gwarancji stracić. Przez, co gnamy z każdym problemem do firmowego serwisu. Na szczęście są różnego rodzaju opcje, które pozwalają na pewne zmiany w naszym samochodzie, bez straty gwarancji.


Tył białego auta
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, że kupując auto wybieramy model, który nam odpowiada, ale jest to najczęściej związane z ceną. Potem okazuje się, że chcielibyśmy mieć zdecydowanie więcej mocy lub podrasować jakąś inną funkcję naszego auta. W odpowiedzi m.in. na chęć zwiększenia mocy silnika istnieje opcja zwana chip tuning. Dzięki technologii chip tuning można elektronicznie zmienić parametry silnika, np. chip bmw 530d.

Jak zmniejszyć ilość spalanego paliwa
W obecnych czasach każdy chce mieć super wypasiony samochód (odnośnik do serwisu), ale prawda jest taka, że nie każdego na takie auto stać. Ale znając naszą cudowną rodzimą mentalność maksyma „zastaw się, a postaw się” da się zauważyć nawet w przy zakupie auta. W związku z powyższym ludzie kupują rzeczywiście porządne auta, ale kredyt jest z nimi bardzo długo. A jak wiadomo na ratę musimy mieć środki zawsze. Jednak niekoniecznie zawsze mamy pieniądze na paliwo. Dla takich ludzi najbardziej sensownym rozwiązaniem okaże się chip
Srebrny samochód
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
tuning. Jeśli chcemy, bez straty gwarancji na nasz samochód, obniżyć ilość spalanego paliwa, to warto pomyśleć o technologii chip tuningu. Jest to elektroniczne naniesienie zmian, które pomagają we właściwym uregulowaniu ilość spalenia paliwa. Jednak nie jest to opcja dla wszystkich, bo nie wszędzie jest ona realna do zorganizowania. Nie każdy mechanik jest w stanie coś takiego zrobić.

Musimy korzystać z usług profesjonalistów, których najlepiej znaleźć drogą internetową lub przez podpowiedź znajomych. Dla wielu chip tuning to polepszenie mocy silnika. Poza tym taki sposób na modyfikacje w samochodach uważany jest przez wielu za dopasowanie konkretnego samochodu pod jego kierowcę. I choć brzmi to ciekawie to cena takiego tuningu nie jest niski. Dlatego kupując auto szukajmy takiego, który będzie pasował swoimi parametrami do naszego sposobu jazdy. Jeżeli chcemy ulepszać nasze auto na wiele sposobów, to wybierzmy samochód z drugiej ręki. Chyba, że rzeczywiście nas stać, to zamiast wybierać samochód (Polecana strona) familijny kupmy sportową brykę, by wszystko nam odpowiadało.

Tags: modyfikacje, parametry silnika