Zadbaj o niepowtarzalny wygląd samochodu - Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać wydruk wodny!

Posted on 10/02/2019 7:21am

Nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że po latach samochód traci swój pierwotny blask. Lśniący jeszcze niedawno lakier przestaje błyszczeć, wnętrze już nas nie zachwyca jak w dniu kupna... Wtedy kierowcy, którzy traktują swoje auto jako coś więcej niż tylko środek transportu, decydują się na zmianę jego wyglądu.


Podstawą jest renowacja lakieru, wymiana wypłowiałych emblematów, listew i felg. Jeśli nie zamierzamy sprzedawać samochodu, dobrze jest dać upust motoryzacyjnym fantazjom i zdecydować się na tuning wizualny, inaczej zabiegi, które mają na celu zmianę wyglądu samochodu i jego stylistyki.

Prawdziwi entuzjaści motoryzacji tuningowanie aut traktują jako demonstrację własnego stylu, trend, wyrażenie swojej niezależności. Chcą stworzyć wyjątkowy, unikalny model samochodu. Tuning wizualny ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut możemy zmienić praktycznie wszystko, poczynając od foteli, kierownicy, wymiany zegarów jak również wstawienia sprzętu audio, itd.
Przy zmianach zewnętrznych auta najczęściej spotykamy się z zastosowaniem oryginalnych, aluminiowych obręczy, montażem sportowych tłumików, stosowaniem różnych dekoracji, spojlerów, zderzaków.


druk wodny
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Nową, acz przyjętą z wielkim entuzjazmem metodą na ozdabianie powierzchni jest tzw. Transferowy druk wodny. Opiera się ona na przeniesieniu wzoru na materiał, np. części karoserii lub felgę.

Ten serwis internetowy keratyna do włosów posiada fascynujące informacje na prezentowany temat, więc, jeśli ta kwestia Cię absorbuje, to sprawdź to koniecznie.

Druk wodny - jest niezniszczalny – pokryty jest warstwą lakieru. Powierzchnie pokryte transferowym drukiem wodnym są najwyższej jakości, łatwe w utrzymaniu, odporne na uszkodzenia, warunki atmosferyczne czy wysokie temperatury. Jest to dobry pomysł na odnowienie nie tylko wysłużonych części motoryzacyjnych. Proces transferu wodnego umożliwia nam przekształcanie szarych przedmiotów codziennego użytku w przedmioty emanujące estetyka wykonania i stylem.

Możliwości wprowadzenia przeróbek jest bardzo dużo, a wszystko zależy od zasobów finansowych właściciela samochodu. Decydując się na taki krok, trzeba jednak uważać, by robić to z wyczuciem. Zbyt wyszukany tuning nie będzie ozdobą, zaś my będziemy mieli problem z jego sprzedażą.

Tags: LCD, samochód, Tuning, zderzak, spojler