Zadbaj o niepowtarzalny wygląd samochodu - Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać wydruk wodny!

Posted on 15/05/2018 7:14am

Nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że po latach samochód traci swój pierwotny blask. Lśniący jeszcze niedawno lakier przestaje błyszczeć, wnętrze już nas nie zachwyca jak w dniu kupna... Wtedy kierowcy, którzy traktują swoje auto jako coś więcej niż tylko środek transportu, decydują się na zmianę jego wyglądu.


Podstawą jest renowacja lakieru, wymiana wypłowiałych emblematów, listew i felg. Jeśli nie zamierzamy sprzedawać samochodu (więcej na stronie https://www.exclusivecars4you.pl/wynajem-samochodow/sportowe/ferrari-458-italia/), dobrze jest dać upust motoryzacyjnym fantazjom i zdecydować się na tuning wizualny, inaczej zabiegi, które mają na celu zmianę wyglądu samochodu i jego stylistyki.

Prawdziwi entuzjaści motoryzacji tuningowanie aut traktują jako demonstrację własnego stylu, trend, wyrażenie swojej niezależności. Chcą stworzyć wyjątkowy, unikalny model samochodu. Tuning wizualny ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut możemy zmienić praktycznie wszystko, poczynając od foteli, kierownicy, wymiany zegarów jak również wstawienia sprzętu audio, itd.
Przy zmianach zewnętrznych auta najczęściej spotykamy się z zastosowaniem oryginalnych, aluminiowych obręczy, montażem sportowych tłumików, stosowaniem różnych dekoracji, spojlerów, zderzaków.


druk wodny
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Nową, acz przyjętą z wielkim entuzjazmem metodą na ozdabianie powierzchni jest tzw. Transferowy druk wodny. Opiera się ona na przeniesieniu wzoru na materiał, np. części karoserii lub felgę. Druk wodny - http://www.waterdesign.com.pl/ jest niezniszczalny – pokryty jest warstwą lakieru. Powierzchnie pokryte transferowym drukiem wodnym są najwyższej jakości, łatwe w utrzymaniu, odporne na uszkodzenia, warunki atmosferyczne czy wysokie temperatury. Jest to dobry pomysł na odnowienie nie tylko wysłużonych części motoryzacyjnych. Proces transferu wodnego umożliwia nam przekształcanie szarych przedmiotów codziennego użytku w przedmioty emanujące estetyka wykonania i stylem.

Możliwości wprowadzenia przeróbek jest bardzo dużo, a wszystko zależy od zasobów finansowych właściciela samochodu. Decydując się na taki krok, trzeba jednak uważać, by robić to z wyczuciem. Zbyt wyszukany tuning nie będzie ozdobą, zaś my będziemy mieli problem z jego sprzedażą.

Tags: LCD, samochód, Tuning, zderzak, spojler