Wykręcone prezenty dla odważnych oraz szalonych

Posted on 05/10/2019 2:32am

Niedługo będą urodziny koleżanki i jak zawsze stajemy przed problemem, co nabyć, jaki będzie najlepszy? Mimo iż aktualnie wybór często jest nieograniczony to doprawdy niełatwo jest na cokolwiek zdecydować się. Najprzystępniej byłoby zapytać się solenizanta, o czym marzy, ale wtedy nie było by niespodzianki.


Natomiast z innej strony takie rozstrzygnięcie nie jest głupie, bo po co kupować komuś coś co będzie mu nieprzydatne. Aczkolwiek kupując prezent na 18 (sprawdź tu) urodziny nie przywiązujemy uwagi na to czy będzie on niezbędny czy nie, bo zazwyczaj kupuje się coś wesołego czy też głupiego. Osiemnaste urodziny to krok w pełnoletność i upominek powinien być niezapomniany. W minionych latach był to pewien śmieszny gadżet typu na przykład studencki kask, ale współcześnie coraz bardziej rozpowszechnione stają się tego typu rzeczy jak skok ze spadochronem, ekstremalny rejs katamaranem oraz wiele innych.

Prezent na 30 urodziny (Prezent na 30-tkę urodziny) także może być ekstremalny czy też zaskakujący. Paniom można zaoferować na przykład dzień w SPA, czekoladowy masaż, fachową sesję fotograficzną, a panom jazdę bolidem po torze czy też ekstremalną jazdę Subaru na torze wyścigowym. Koncepcji jest mnóstwo choć nie zaliczają się one do najtańszych.


Prezenty na Prezentokracja.pl
Source: Prezentokracja.pl

Urodziny urodzinami, ale czym zadziwić swoją lubą, chcąc się jej oświadczyć. Pomysł na zaręczyny (prezentokracja.pl) niewątpliwie odnajdziemy w Internecie. Mogą to być zaręczyny rutynowe, czyli w towarzystwie bliskich nam osób albo dla panów bardziej bogatych na przykład w mieście zakochanych, czyli Paryżu. Oświadczyć się można na wiele sposobów, ale najważniejsze jest to, aby nasza ukochana powiedziała jedno, ale jakże istotne słowo: TAK. Po zaręczynach zazwyczaj zawiera się związek małżeński, a potem są rocznice ślubu. I znowu należy rozważyć, jaki prezent na rocznicę jest najodpowiedniejszy. Pomysłów jest mnóstwo w zależności od tego, która to rocznica ślubu i czyja - czy nasza, czy rodziców, czy siostry lub brata, czy znajomych. Globalnie ujmując może to być romantyczna kolacja we dwoje, romantyczny weekend, jakaś biżuteria, fotografie w ciekawej ramce i tak dalej. Wybór należy tylko i wyłącznie do nas.

Tags: Internet, zaręczyny, Urodziny, ślub, solenizant