Wrocław może zaproponować najróżniejsze usługi – między innymi doskonały miejsca postojowe na lotnisku.

Posted on 25/07/2015 11:13am

Port lotniczy
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Wybierając się na wyprawę samolotem nie zawsze jest dozwolone zezwolić sobie na pozostawienie pojazdu pod blokiem choćby z kwestii bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jest także komplikacja z podwózką pod lotnisko za sprawą kogoś poufałego. Potrafimy wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim. Opieka i nadzorowanie zapewniają nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się dręczyć w ciągu wyjazdu o potencjalne straty.

Parking przy lotnisku we Wrocławiu jest umiejscowiony bezpośrednio przy terminalu, w związku z tym nie ma konieczności dojazdu do powierzchni odlotu busem. Wykonalna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.
samochody na parkingu
Author: UnknownNet Photography
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zwrócimy uwagę na usługi jak parking lotnisko wrocław zapewnia znakomite rozwiązania, których nie uda nam się odnaleźć nigdzie indziej. Przypilnowany i zadbany samochód na lotniskowym parkingu to standard, o który warto zadbać.

Jest on na wyciągnięcie ręki, natomiast usługi takie nie są drogie. Sporo osób ochoczo korzysta ze specjalistycznie przygotowanych rozwiązań na lotnisku, natomiast co nich właśnie zaliczamy możliwość zaparkowania samochodu na dłużej. Propozycja ciągle jest dostosowywana, na co wpływa także pozostawiane przez korzystających z usług komentarze w internecie i nie tylko. Przed terminalem mieści się tzw.

region krótkiego postoju (Kiss & Fly). Łączny czas bezpłatnego przejazdu i postoju w strefie wynosi 10 minut. Jeżeli chodzi o parking długoterminowy, jest szansa dokonania rezerwacji przez Internet, faktura słana jest wtedy drogą mailową. Mamy wówczas pewność miejsca, które wybraliśmy sobie z mapy.

Władze lotniska zachęcają do skorzystania z parkinkgu VIP umiejscowionego najbliżej wejścia do terminalu. Jest to usługa dla pasażerów, jacy cenią sobie czas i swoją intymność oraz wyczekują osobistej obsługi w wygodnych wymogach. Zagwarantowany jest dedykowany personel przeszkolony w obszarze protokołu dyplomatycznego, komfortowe udogodnienia do relaksu bądź pracy zarówno przed, jak i po wyprawie, osłona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z tego typu posługi oszczędzamy czas przez optymalne przycięcie procedur lotniskowych, dzięki czemu jest dozwolone ukazać się na lotnisku niekiedy 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław ma także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla tego rodzaju osób umieszczony jest w poręcznym miejscu, obok wejścia do terminalu. Miejsca parkingowe są znakowane kolorem niebieskim oraz szczególnymi symbolami.

Tags: pojazdu, standard, usługi, samochod, mail, podróży