Wizualna poprawa swojego i podwyższenie osiągów silnika

Posted on 18/01/2018 11:20am

Posiadacze czteroKOŁOwców zdołają zrobić sporo dla ulepszenia wzrokowej swojego auta, ale także dla wyższych osiągów napędu.


Seryjne programy są wykonane tak, ażeby zagwarantować możliwie najmniejsze zużywanie paliwa, pozostawać w zgodzie z ekologią, również posiadać element bezpieczeństwa taki, jaki zezwoli silnikowi znieść sprecyzowany czas użytkowania nawet w warunkach niezgodnych z gwarancją wytwórcy.
vectra tuning
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Sklep tuning oferuje dużo części, jakie w ewidentny sposób udoskonalą nie tylko wizerunek zewnętrzny, ale także moc silnika. Chip tuning to elektroniczne podniesienie mocy motoru auta. Polega na spożytkowaniu rezerw, które zostawił producent. Takie zapasy są największe w autach z turbosprężarkami, ale istnieją także w samochodach bez turbiny. W nowszych samochodach chipowanie czynione jest poprzez wgranie systemu do sterownika za pomocą interfejsów przez gniazdo diagnostyczne. Profesjonalnie wykonany, w dużym stopniu podwyższa wygodę i bezpieczeństwo jazdy bez niebezpieczeństwa uszkodzenia napędu.


Vectra tuning jest w stanie włączać przeróżne elementy pojazdu i może być przeprowadzany z założeniem zdobycia przeróżnych celów. Wielu kierowców tuning auta łączy z zamontowaniem spojlerów, chromowanych nakładek na końcówkę wydechu, nisko profilowych opon, czy też przyciemnieniem szyb.
O ile takie zmiany wizualne są osobistym wyborem, to wszelkie ingerowanie w zawieszenie, czy system hamulcowy może być niebezpieczne tak jak dla samych kierowców, jak i pozostałych eksploatatorów dróg.


Stosuje się również oprogramowania modyfikacyjne, jakie zdecydowanie minimalizują zużycie paliwa i nazywa się je mianem ecotuningu.

Tags: komfort, KOŁO, części, system