Przykładowe zastosowanie mniej znanych odmian folii tuningu i reklamie.

Posted on 12/05/2020 7:52am

Większości z nas folia będzie się kojarzyć z niedużą rolką w kuchni albo workiem do kosza. I faktycznie to są częściej używane odmiany folii, lecz w rzeczywistości będzie ich znacznie więcej. O pewnych ich rodzajach przeciętna osoba nawet zapewne nie nigdy nie słyszała, gdyż posiadają wąskie, bardzo specjalistyczne zastosowanie. Zalicza się do nich na przykład folia magnetyczna, która ma formę arkusza o odpowiednich wymiarach, który ma magnetyczne właściwości.

auto po tuningu
Source: foter.com
Dzięki temu folia taka przyklejać się będzie do wszystkich metalowych, gładkich powierzchni, ale przyklejenie to w przeciwieństwie do folii klejonych nie będzie byt trwałe. Dużą zaletą magnetycznych folii takich jak ta: będzie to, że w razie potrzeby można je zwyczajnie ściągnąć. Do odklejenia nie potrzeba dużo siły, jednak folie te na tyle mocno się trzymają, że można je na przykład wykorzystywać do oklejania samochodów. Z folii tego rodzaju coraz chętniej korzysta również rynek reklamowy, łatwo da się po nich malować i można wycinać z nich najróżniejsze kształty.

Chcesz przeczytać kolejne artykuły tyczące się rozważanej tu tematyki? Jeżeli tak, to kliknij ten link oraz przeczytaj wpis z www (https://hurtopony.pl/).

W niektórych kręgach niezwykle popularna jest także folia carbon - . Bardzo często będą z niej korzystać wielbiciele motoryzacyjnego tuningu, ponieważ doskonale imituje jeden z droższych ekskluzywnych materiałów wykończeniowych, czyli włókno węglowe.
folia aluminiowaPrawdziwe włókno jest bardzo drogie i przeciętnego kierowcę nie stać raczej na taki wydatek, lecz od jakiegoś czasu można zakupić doskonałe imitacje tego właśnie materiału. Co interesujące, folia w dobrym gatunku wygląda zupełnie jak prawdziwe włókno, ze strukturą przestrzenną i należytym załamywaniem światła.

Ten sensowny serwis (https://www.hurtopony.pl/opony-osobowe-letnie-175-65-13.html), który ma dane na opisywany wątek, jest nieprawdopodobnie trzymający w napięciu, ale masz możliwość zgłębić odmienne wiadomości na ten temat, klikając tutaj.

Folie te przede wszystkim używane będą do ozdabiania rozmaitych samochodowych części, dzięki czemu nabierają one ciekawego wyglądu i bardzo ładnie się prezentują. Folie typu carbon charakteryzują się jednak całkiem sporą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc w pracach tuningowych bardzo dobrze będą się sprawdzać - Poza tym oferowane są w kilkunastu odcieniach, więc można je będzie bez żadnego problemu dobrać do większości samochodów.

Tags: samochód, Folia magnetyczna, tuning samochodowy