Podarek dla kierowcy - gadżety oraz akcesoria samochodowe na każdą kieszeń

Posted on 08/07/2019 7:16am

Chyba każdy właściciel pojazdu pragnie czasem cokolwiek w nim odmienić. Święta to znakomity czas na zrobienie takiemu kierowcy miłej niespodzianki, niekoniecznie bardzo drogiej.


Motoryzacyjne sklepy autentyczne oblężenie przeżywają kilka razy w roku.
zima
Author: Garry Szulewski
Source: http://www.flickr.com


Zimową porą i jesienią sprzedają głównie zimowe opony a także akumulatory, wiosną kosmetyki jak też sprzęt do mycia aut. Przed świętami na topie są jednak gadżety, jakie z powodzeniem możesz włożyć pod choinkę. Trendy co roku są różne. Trzy lata temu świetnie sprzedawały się wszelakiego rodzaju świecące elementy. Kierowcy nabywali diody i neony do podświetlenia wnętrza i podwozia. Dziś poszukują mniej krzykliwych akcesoriów. Na prezenty sprzedaje się przede wszystkim przedmioty praktyczne. Poniżej lista obiektów, jakie powinny uradować każdego kierowcę. Bardziej, niż kolejna pidżama albo ciepłe skarpetki.


Logistyka
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com


Chociaż na większości polskich dróg nie ma obowiązku zakładania łańcuchów na koła, częstokroć bardzo się przydają. W szczególności na terenach górzystych i wiejskich, gdzie drogowcy zaglądają sporadyczniej, a śnieg trzyma się o wiele dłużej. Zależnie od rozmiaru zestaw łańcuchów na jedną oś kosztuje 60-300 zł. Posiadając je w bagażniku nawet najdalszy wyjazd na narty niestraszny.

Nie ociągaj się! Jeżeli ciekawi Cię nasz artykuł, to następny kluczowy artykuł znajdziesz w tym linku. Przekaż nam własny wniosek - będzie nam bardzo przyjemnie.

Ujemne temperatury to nieprzyjaciel akumulatora. Niegdyś posiadacze pojazdów okładali akumulator zimą tekturą lub skajem.
Dzisiaj w sklepach motoryzacyjnych można kupić uszyty na wymiar ochraniacz. Właścicielom samochodów przydać się mogą także wykładziny bagażnikowe hurt dodatków samochodowych to opłacalne rozwiązanie.

Tags: gadżety, OC, koła