Marka Ford - a więc, kawałki zamienne dla jednej z najlepszych marek samochodowych

Posted on 30/08/2018 8:12am

Jak wiadomo każdy samochód jest inny. Zakupując go, spoglądamy na takie rzeczy jak: liczba koni mechanicznych, jego rocznik, czy jest powypadkowy, ile przejechał, jaki to model i tak dalej.


To samo dotyczy marki Ford, która zwykle posiada dość rozsądne kwoty za cząstki do zamiany. Co to jednak oznacza: "rozsądne ceny"? Dla każdej osoby wygląda to inaczej...


Na ryneczku samochodowym, marka Ford przejdź do strony http://ford.auto.pl ciekawe źródło informacji trzyma się od bardzo wielu lat i ma w posiadaniu niewiarygodnie dużo modeli. Bywają one bardzo tanie, albo całkiem przeciwnie - strasznie drogie, z powodu ich luksusu oraz bogactwa udogodnień pełna oferta części na . Części Ford, ich kwoty, są uzależnione od modelu, rocznika i każdej z tych rzeczy, co zostało wspomniane we wstępie. Nie bywa prosto się w tych wszystkich rzeczach połapać w tak ogólnym znaczeniu, więc zbliżymy Państwu pojedynczy spośród modeli...
fotoradar
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com


Ford Mondeo, to klasyczny przedstawiciel klasy średniej wśród samochodzików osobowych. Rozpoczynający model owego samochodu, został wypuszczony w obieg w roczku 1993 część przeznaczona dla Forda Mondeo. Jeśli chodzi o części ford przejdź więcej opinii - kliknij > http://www.ford.auto.pl/ mondeo to są one zależne od rocznika produkcji, oraz tego, czy bywa używany, czy może kupiony prosto z saloniku. Najtańszą częścią do tego rodzaju modelu samochodu są świece zapłonowe, które to kosztują w okolicy 14 złotych. Jeżeli chodzi o najdroższe części, to bez wątpienia jest to komplet który zawiera wewnątrz siebie: sprzęgła plus kółko zamachowe i łożysko, których kwota wynosi koło 2300 złotówek.


W przypadku, gdy spoglądamy na osobne kawałki to, najbardziej drogie są amortyzatory zawieszenia zawarte z tyłu samopoziomujące, które to osiągają cenę koło 2000 złotówek.

Tags: model, ceny, samochodu