Kupienie auta na własny użytek albo odsprzedaż – czyli, gdzie należy szukać aby nie stracić

Posted on 26/10/2018 7:27am

Aktualnie opcji do zakupienia auta jednakowo osobowego i dostawczego jest o wiele więcej niż dawniej. Razem z otworzeniem granic polscy odbiorcy uzyskali dostęp do szerokich rynków u zagranicznych sąsiadów.
ogumienie
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com


Ogłoszenia w prasie w postaci anonsów choć w dalszym ciągu jeszcze popularne powoli coraz szybciej tracą na swojej skuteczności. Pośród rozwojowo nastawionych konsumentów, którzy kierują się perspektywą dobrego zysku coraz bardziej popularnymi są licytacje samochodów powypadkowych. Na tego typu licytacjach można błyskawicznie odszukać bardzo dobrej marki samochodów, niewymagające wielkich kosztów wiążących się z naprawą szkód. Giełdy które prowadzą licytacje samochodów powypadkowych są coraz częściej odwiedzane przez jednakowo odbiorców indywidualnych jak i biznesowych. Auta z aukcji są doskonałym sposobem dla firm poszukujących mało kosztownego rozwiązania do powiększenia swojej floty pojazdów – z tego typu aukcji coraz częściej korzystają starające się wybić na tle konkurentów małe firmy dostawcze. Głównym plusem jest to, że licytacje samochodów powypadkowych zapewniają dostęp do o wiele bardziej zróżnicowanych opcji niż tradycyjne ogłoszenia, gdzie na jeden egzemplarz może być wielu chętnych. Obecnie aukcje tego sortu nie są zawężone do stacjonarnych giełd, przeważająca część operuje w sieci.
W rezultacie odszukanie opcji, jaka będzie możliwie najlepiej wkomponowywać się w spektrum preferencji jak i możliwości finansowych to kwestia paru kliknięć. Warto przeanalizować te oferty, szczególnie w okresie letnim, gdy „nowych” samochodów cały czas przybywa.

Tags: Auto, zakup, moc, firm, okres