Który facet nie chciałby posiadać prędkiego samochodu, którym woziłby swą dziewczynę?

Posted on 05/04/2019 7:44am

pojazd w obecnych dniach to bardzo istotna rzecz. Jedziemy po dzieci ze szkoły, na sprawunki. A i jakieś wakacje także się każdemu wszakże należą. Pojazd musi być, a zdarza się, że są w familii i dwa.


limuzyny
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com


A ponadto jak jest szybki, to jest to spełnione pragnienie wszelakiego mężczyzny.


Białe rolety dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner


Zastanowić się należałoby na czym opiera się chip tuning. Jest to elektroniczne zwiększenie siły silnika. Dziś niemało aut posiada spore zapasy siły, które można by względnie łatwo uwolnić. Wtedy wykonuje się chip tuning. Wtedy fachowiec podłącza własny notebook do centralki sterującej samochodu i modyfikuje dawkę podawanego paliwa, czas oraz kąt wyprzedzenia zapłonu, a także największe dozwolone obroty silnika. Decydując się na chip tuning w późniejszej kolejności można by zabawić się w wymianę podzespołów automatycznych. Właściciele samochodów z silnikiem diesla decydują się również na usunięcie tzw. ekologii czyli np. klap wirowych. Należałoby się jednak zastanowić z jakiego powodu potrzebny jest chip tuning, jakby twórcy samochodów od razu nie byli w stanie dać ogromnej frajdy z podróży samochodem o największej mocy.
Decydując się na chip tuning należy znaleźć odpowiedniego specjalistę, jaki zna się na swej robocie i wykona chip tuning nie niszcząc nic innego w naszym ukochanym aucie. Dobry fachowiec chip tuning rozpoczyna od sprawdzenia stanu mechanicznego pojazdu klienta oraz od wyeliminowania możliwych wad.


Bezcelowe jest wykonywanie chip tuning w niesprawnym samochodzie, bo to mogłoby doprowadzić do ponadto znaczniejszych usterek. Potem auto trafia na hamownię, w jakim miejscu jest badany przebieg mocy i momentu obrotowego oraz jeśli okaże się, że całość jest w porządku, można by zabierać się za chip tuning.

Tags: motor, przebieg, samochodu, pojazd