Kontrola na drodze - kontrola odcinkowa i różne inne sposoby monitorowania ruchu

Posted on

fotoradar
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach reklama jest dźwignią handlu, zatem każdemu zależy głównie na tym, aby za jej pomocą przekonywać do swojej marki jak najwięcej osób. Niezłym pomysłem na rozreklamowanie swojej działalności może być dodawanie swojej firmy do bazy danych, do której dostęp ma sporo osób. Dzisiaj prezentujemy jeden z takich pomysłów na reklamę. Do tej pory technologia nie wyrządziła nam krzywdy, więcej z niej pożytku niż problemów.

Co byśmy na przykład uczynili bez GPS-a. Weźmy taki sygic android. Jest to najbardziej znana aplikacja do nawigacji bez pośrednictwa internetu. Dzięki tej aplikacji sygic już na zawsze (i to za darmo) dostajesz szereg\wiele niezbędnych pomocy: mapy, znaczenie ważnych punktów, planowanie tras i tak dalej (Poczytaj na serwisie Poipoint.pl).

Nie da się ukryć, że w współczesnych czasach wiele ludzi używa nawigacji samochodowej. A co gdyby każdej z tych osób na pulpicie wyświetlała się informacja o Twojej działalności? Chcemy zaproponować Ci pomysł na zamieszczenie swojej marki w bazie MapMap. MapMap to nawigacja samochodowa, z której współcześnie korzysta naprawdę sporo osób. Producenci tego oprogramowania niedawno udostępnili swoim klientom korzystanie z możliwości dodania swoich marek do systemu POI (więcej na poipoint.pl).

Reklama w systemie MapMap jest niezwykle prosta - tak reklama kosztuje tylko dziewięćdziesiąt dziewięć złotych, a w zamian dostajesz możliwość zareklamowania się w systemie nawigacji praktycznie bezterminowo - informacje o Twoim biznesie będą znajdowały się w sieci dopóki ich stamtąd nie usuniesz. Powinniśmy zwrócić uwagę także na POI, czyli point of interest, specyficzny punkt w przestrzeni, jaki może być dla nas w jakiś sposób użyteczny czy wart uwagi (poczytaj). POI jest niezwykle często stosowany w elektronicznych systemach nawigacji - może wskazywać np. niebezpieczne miejsca czy miejsca, które są dla nas szczególnie istotne.

firma
Trzeba podkreślić, że z systemu nawigacyjnego korzysta stale kilka milionów osób. Kiedy za każdym razem, kiedy będą przejeżdżali w pobliżu, będą informowani o Twojej firmie, wkrótce kategorycznie zapamiętają tę nazwę. Nie da się zaprzeczyć, że jest to świetny sposób na reklamę.

Tags: handel, samochód