Czym jest mobilny serwis TIR, dla kogo jest on wykonany oraz w jakim miejscu on właściwie funkcjonuje?

Posted on 14/04/2018 10:49am

W dniach PRL wszelki kierujący powinien był się rozumować na swoim aucie, gdyż nie było wtedy sieci różnych warsztatów, które mogły pomóc im w razie potrzeby.


Nie można było nawet o niniejszym śnić, poza tym wszyscy ludzie mieli znacznie poważniejsze kłopoty niżeli zepsute samochody.
pojazd - odzwierciedlenie
Author: kroszk@
Source: http://www.flickr.com


Obecnie natomiast cała kwestia wygląda o wiele korzystniej i to również w razie aut ciężarowych. Nie tylko możemy mieć nadzieję na poradę innych kierujących (co ma miejsce również na wschodzie Starego Kontynentu, ponieważ w Rosji dystanse między poszczególnymi miastami okazują się być bardzo znaczne), lecz także na specjalizujące się spółki, jakie proponują tzw. mobilny serwis TIR. Co to jest nie należy chyba żadnemu człowiekowi tłumaczyć. Okazuje się być to pomoc drogowa, która w wypadku potrzeby przyjedzie w dowolne miejsce na obszarze Europy po to, aby zreperować na miejscu daną awarię. Sęk w tym, że ciągnięcie tak znacznego pojazdu jak TIR jest wyjątkowo drogie oraz złożone, więc o wiele korzystniej jest zreperować go na miejscu. Nawet jeśli mieści się ono kilkaset km od siedziby firmy, która taki mobilny serwis (więcej na ten temat tutaj) proponuje.


wydatek
Author: Valder137
Source: http://www.flickr.com


mobilny serwis tir
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com


A jakie ponadto świadczenia oferuje spółka, jaka oferuje mobilny serwis (zapoznaj się z cenom volkswagen serwis: volkswagen serwis) TIR? Wszakże sam dojazd niezależnie od jego rozciągłości konkretnego kłopotu jeszcze nie naprawi. Otóż obszar prac jest bardzo znaczny i zawiera takowe czynności jak: wymiany sprzęgieł, naprawy osprzętu silnika czy też wymiany piast.


Jeżeli jesteś kierowcą TIR na pewno znasz numery kontaktowe do firm, jakie oferują mobilny serwis TIR. Należałoby posiadać gwarancję, że kontakty są aktualne, ponieważ nigdy nie wiadomo, co może wydarzyć się na szosie.

Tags: wygląd, czas, ludzie, samochodzie, pomoc drogowa