Czy dobór prezentu dla faceta na pewno jest takie trudne?

Posted on

umięśniony mężczyzna
Source: flickr.com
Choć nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny prezent dla przyjaciółki, niektóre rozwiązania są bardzo dobre dla wielu pań. Chociaż ciekawym pomysłem może być kupno biletu na interesujący spektakl, długo wyczekiwana płyta albo koncert ukochanego zespołu, nie zawsze można liczyć na to, że pojawi się coś takiego – dlatego w niektórych sytuacjach lepsze jest wybranie czegoś trochę bardziej uniwersalnego, lecz za to wyjątkowo wysokiej jakości. Może to być wyjazd, zabieg lub coś jeszcze innego.

Chodzi głównie o to, by upominek był możliwie maksymalnie niezwykły, a samo przeżycie przełomowe dla danej osoby. Zwykły prezent na urodziny to już przeżytek. Obecnie poszukiwane są jak najbardziej oryginalne idee.
Prezenty dla kobiet
Author: kennejima
Source: http://www.flickr.com
Potrafią to być wykwintne perfumy, wizyta w salonie masażu, kręgle, ciekawy komplet herbat, olśniewające elementy garderoby lub misterna biżuteria.

Niekiedy z tego powodu świetnym rozwiązaniem jest uniwersalny bon, za jaki obdarowana koleżanka kupi to, co sobie tylko zapragnie. Doskonały prezent dla przyjaciółki nie musi być zawsze niezwykle kosztowny (prezentokracja.pl/prezenty/prezent-dla-przyjaciolki) – należy jednak zadbać, aby był on naprawdę wysokiej jakości oraz odpowiednio przemyślany. Chyba każdy miał kiedyś problematyczną sytuację, gdy bliska osoba, pełna znakomitych intencji, obdarowała nieładnym bądź niepraktycznym bublem.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest niekiedy poradzenie się innej osoby – nawet nieznającej osobiście obdarowywanej koleżanki – albo profesjonalnej ekspedientki, która chętnie odpowie na wszelkie możliwe pytania. Ostatnio jednak dominują pomysły nietypowe pod tym względem. Dla amatorów adrenaliny dostępne są vouchery na skok ze spadochronem czy lot paralotnią.

Takie prezenty mogą być także przeznaczone bezpośrednio dla par, do takich należy na przykład wyprawa do egzotycznego państwa czy wspólna wycieczka balonem.
Prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czasem w przypadku chęci zaczerpnięcia inspiracji dobrze jest również zobaczyć, co wyświetla się w sieci pod hasłem prezent dla przyjaciółki – niektóre niestandardowe bądź śmieszne pomysły umieją być zaskakująco chwytliwe. W internecie nie brakuje również interesujących ofert dotyczących tego, co pojawia się na sklepowych półkach – czasem wówczas można trafić na autentyczną i niepowtarzalną okazję.

Tags: bilet, perfumy, sprzedawczyni, karnety, sieci